Narių vertinimas: 5 / 5

Žvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyvi
 

Vaikiškų drabužių siuvimo patarimai:

Turėkite savo vaikų išmatavimus visada po ranka, Jūs visada greitai ir lengvai galėsite nusistatyti, kokio dydžio rūbeliai tiktų Jūsų vaikams, kiek medžiagos reikia pirkti, kad būtų galima pasiūti rūbelį vaikams.

Svarbiausia, nepamirškite kas mėnesį atsinaujinti savo vaikų išmatavimų informacijos ir pasidaryti naują vaikiškų rūbelių išmatavimų lentelę.

Medžiagos parinkimas vaikiškų rūbų siuvimui:

Pats svarbiausias pasirinkimas rūbų siuvime yra medžiagos išrinkimas. Nuo to, kokią medžiagą išrinksite vaikiškų rūbų siuvimui, priklausys, kiek gražus bus Jūsų pasiūtas vaikiškas rūbelis.

Taip pat nepamirškite, kad vaikiškas drabužis yra siuvamas vaikui, tad rūbas turi ne tik, kad patikti Jums, bet pasiūtas vaikiškas drabužis turi būti mielas vaikui, turi jam patikti.

Faktoriai, kurie apibrėžia siuvimo medžiagos pasirinkimą:

Vaikiški rūbai bus skalbiami labai dažnai, tad savaime suprantama, vaikiškų rūbų siuvimo medžiaga turi būti skalbiama, maksimaliai atspari skalbimams.

Vaikiškų rūbų susiglamžymas. Lino medžiaga yra populiari ir natūrali, bet tai audinių medžiaga, kur netgi suaugusiems yra sunku išlaikyti rūbus tvarkingai atrodančius, o ką jau bekalbėti apie vaikus.

Vaikiškų pižamų ar naktinių siuvimui naudokite tik natūralius medžiagų pluoštus. Visada įsitikinkite, ar medžiaga, iš kurios planuojate siūti vaikišką pižamą ar naktinius, yra tinkama šiam tikslui. Ieškokite informacijos ant informacinės markutės.

Vaikiškų rūbų modeliavimas ir siuvimas atsiduria į pagrindinį aspektą- vaikiški rūbai turi būti patogūs. Vaikui bus kančia, jeigu rūbelis netvarkingai stovės ar bus trinantis ar „kandantis“.

Prieš perkant medžiagas vaikų rūbų siuvimui, tiesiog patikrinkite jas. Patrinkite medžiagą į vidinę riešo pusę, ir stebėkite, ar niežti, ar medžiaga trina.

Vaikiškų drabužių modelio išrinkimas:

Visada ieškokite vaikiškų drabužių modelių, kai vaikui yra patogu ir lengva judėti, ir vaikas pats gali apsirengti bei nusirengti.

Jeigu ieškote rūbelių, kurie tiktų ilgesnį laikotarpį, ieškoti ar siūkite rūbelius vaikas iš megztų medžiagų.

Siuvant drabužius vaikams, visada reikia įvertinti, kaip rūbeliai bus užsegami. Jums reikia nuspręsti, kokio amžiaus kategorijai siūsite rūbelius, kokius užsegimus naudosite, kad išvengtumėte vaiko užspringimo galimybės.

Vaiko dydžio žymės ant naujai pasiūto rūbelio.

Kai siuvate rūbelį, pridėkite vaiko dydžio žymės, kad ateityje žinotumėte, kokio dydžio vaikui siuvote drabužėlį, kokie buvo išmatavimai.

Tai palengvins rūbelių rūšiavimą, ir žinojimą, kokius vaikiškus rūbelius, ir kokiam vaiko periodui turite.

Jeigu ieškote kokybiškų ir išskirtinių rūbelių, susisiekite su manimi, ir aš pasiūsiu drabužėlius, kurie bus mieli tiek Jums, tiek Jūsų vaikui.